reklama

Podczas wakacji radny uczy młodzież matematyki!

, Polityka, Wiadomości, 01.08.2021 14:50, PG
Marek Gajowy na co dzień jest adiunktem na AGH w Krakowie, w te wakacje postanowił pomóc w nauce dzieciom i młodzieży zw swojej okolicy.
Podczas wakacji radny uczy młodzież matematyki!

Dr inż. Marek Gajowy jest radnym Powiatu Wadowickiego ze Spytkowic a także adiunktem na wydziale inżynierii mechanicznej i robotyki Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie .

W te wakacje postanowił pomóc dzieciom oraz młodzieży i zorganizować dla nich darmowe korepetycje z matematyki. Uczniowie klas: 6,7 i 8 z Witanowic i Spytkowic spotkali się już w sumie na dziewięciu zajęciach. W ostatni wtorek w zajęciach uczestniczyło 25 osób.

- Po co to robimy? Uzupełniamy wiedzę po pandemii. Nikogo nie zmuszamy do chodzenia na zajęcia a chętnych jak widać nie brakuje. Każdy realizuje marzenia na swój sposób. – napisał na swoim facebooku Marek Gajowy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynku

foto: facebook Marek Gajowy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy