reklama

Minister odwiedził Wieprz. Powód?

, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 12.10.2021 12:00,
Oficjalnie przecięto wstęgę, symbolicznie inaugurując działalność pierwszej tego typu placówki w gminie Wieprz.
Minister odwiedził Wieprz. Powód?
W poniedziałek (11.10) odbyła się przesunięta z racji pandemii, wizyta Ministra Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda w Dziennym Domu Seniora w Wieprzu.

Jak informują władze gminy, spotkanie było okazją do zapoznania się z działalnością pierwszej tego typu placówki na terenie gminy Wieprz.

- Sposób radzenia sobie z pandemią w poprzednim roku, doświadczenia płynące z prowadzenia placówki przez Stowarzyszeni Pomocy Bezrobotnym i Ich Rodzinom NADZIEJA, spostrzeżenia seniorów - były cennymi tematami, które poruszone zostały w trakcie spotkania. Z racji obserwowanego procesu starzenia się społeczeństwa Minister Stanisław Szwed zapowiedział dalsze wsparcie polityki senioralnej oraz działania na rzecz integracji międzypokoleniowej. Wójt Gminy Wieprz Małgorzata Chrapek podziękowała za dotację z budżetu państwa oraz dotację ze środków Unii Europejskiej, które przyczyniły się do powstania ośrodka oraz do stworzenia komfortowych warunków dla jego użytkowników - informuje Urząd Gminy Wieprz.
foto: UG Wieprz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy