reklama
reklama

Policja zatrzymała kierowcę, który jechał, pił alkohol i nadawał z tego relację z internecie

Na sygnale, Wiadomości, 12.10.2021 11:17, red
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 24-latka, który jechał samochodem i relacjonował to na żywo na jednej z mobilnych aplikacji internetowych.
Policja zatrzymała kierowcę, który jechał, pił alkohol i nadawał z tego relację z internecie

9 października dyżurny komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jednej z aplikacji internetowych pewien mężczyzna relacjonuje na żywo swoją jazdę samochodem, w trakcie której pije alkohol.

Z informacji przekazywanych podczas nagrania wynikało, że człowiek ten porusza się bmw i jeździ po terenie Przytkowic, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Skierowani na miejsce policjanci podjęli penetrację terenu. Jednocześnie zainstalowali na swoich telefonach wskazaną aplikację, i mając od osoby zgłaszającej nick autora tej relacji, również rozpoczęli jego obserwację.

- W pewnym momencie funkcjonariusze rozpoznali zabudowania, które ukazały się za szybą pojazdu. Udali się w to miejsce, gdzie ujawnili samochód marki BMW. Za kierownicą siedział 24-letni mieszaniec powiatu wadowickiego. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Kierowca za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem - informuje as. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. I dodaje: - Policjanci stale apelują do kierowców o rozwagę. Wszyscy wiedzą, jakim zagrożeniem są nietrzeźwi kierujący. Szkoda, że nie wszyscy z tej wiedzy korzystają w praktyce.

Kierowcy grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy