reklama
reklama

„Atramentowe usta” pięknej Emilki

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.10.2021 16:15, eł

Młoda wokalistka z powiatu suskiego czaruje głosem.

„Atramentowe usta” pięknej Emilki

Piękny, aksamitny głos, wielki talent, przed tą dziewczyną jest świetlana przyszłość – takie między innymi są komentarze osób, które miały okazję wysłuchać pierwszego solowego utworu młodej wokalistki Emilki Krzyś z Zawoi. Warto go posłuchać, aby wyrobić sobie własne zdanie na temat talentu zawojanki.

Emilka to jeszcze nie całkiem oszlifowany diament, który zapewne dopiero w przyszłości pokaże całą głębię swego blasku. Wokalistka jest córką Mieszka Krzysia, który śpiewa i gra na gitarze w zespole PotOCK, formacji znanej z porywającej mieszanki metalu i folku. Artysta nagrywa także solowe utwory. W niektórych z nich towarzyszy mu córka Emilia. Teraz młoda wokalistka postanowiła wyjść z cienia ojca i zacząć robić coś swojego.

- Miałam kilkanaście melodii nagranych na dyktafon. Pewnego dnia przesłuchałam wszystkie i jedna spodobała mi się szczególnie. Stworzyłam do niej tekst, a już następnego dnia nagrałam piosenkę – opisuje powstanie swego debiutanckiego utworu „Atramentowe usta” Emilka Krzyś. Jej tata zajął się aranżacją i produkcją, sam też zagrał u boku córki.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy