reklama
reklama

Jakie nagrody dostali urzędnicy w Kętach?

Polityka, Wiadomości, 22.02.2024 18:30, eł

Ogólnie jednak w tym magistracie było skromniej niż w innych.

Jakie nagrody dostali urzędnicy w Kętach?

Pisaliśmy już o nagrodach dla urzędników w andrychowskim i wadowickim magistracie. Teraz przyszedł czas na Urząd Miejski w Kętach, z którego najpóźniej dostaliśmy informację na ten temat. Na tle sąsiadów kęcka suma nagród prezentuje się trochę skromniej.

W 2023 roku w Urzędzie Miejskim w Kętach wypłacono pracownikom 88 nagród na łączną kwotę 296,5 tys. zł. To tylko o 29 tys. zł więcej niż w roku wcześniejszym. Tylko, bowiem w Andrychowie ubiegłoroczna suma nagród była o aż 174 tys. zł wyższa od tej z roku 2022. Z kolei w Wadowicach różnica wyniosła 110 tys. zł. A zatem można powiedzieć, że w Kętach było pod tym względem skromnie.

Niemniej, obydwaj zastępcy burmistrza całkiem nieźle obłowili w ubiegłym roku. Obydwaj dostali po 25 tys. zł samych nagród. Co prawda, gdy porównać to z pieniędzmi, które otrzymał wiceburmistrz Andrychowa Mirosław Wasztyl, te kwoty nie wyglądają specjalnie imponująco. Jego ubiegłoroczne nagrody wyniosły prawie 57,6 tys. zł!

Kęty nie mają obecnie burmistrza. Krzysztof Klęczar, który stał u steru gminy od 2014 do 2023 roku, jest obecnie wojewodą małopolskim. Funkcję burmistrza do czasu wyboru nowego włodarza w tegorocznych wyborach pełni Marcin Śliwa, który w minionych latach był drugim wiceburmistrzem. Pierwszym był (i nadal jest) Rafał Ficoń.

Oto, jakie nagrody dostała w roku 2023 kadra zarządzająca i dyrektorzy wydziałów Urzędu Gminy w Kętach:


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy