reklama
reklama

Debata kandydatów na posłów z list Koalicji Obywatelskiej i PiS w naszym regionie

Polityka, Wiadomości, 06.10.2023 18:00, eł

Właśnie się rozpoczyna. Można ją śledzić online.

Debata kandydatów na posłów z list Koalicji Obywatelskiej i PiS w naszym regionie

Kilka dni temu kandydat na posła z listy wyborczej PiS Mariusz Krystian (obecnie wójt gminy Spytkowice) zaprosił do publicznej debaty Marka Sowę z Koalicji Obywatelskiej, który zasiada obecnie w Sejmie RP i ubiega się o mandat poselski na kolejną kadencję. Parlamentarzysta chętnie się na to zgodził. Spotkanie obydwu panów właśnie się rozpoczyna.

To istotne, że będziemy mogli porozmawiać o sprawach ważnych dla naszego regionu i całej Polski. Ważnym jest, aby nasza dyskusja przebiegała w duchu konstruktywnego dialogu, bez niepotrzebnych emocji, które nie służą mieszkańcom” – napisał Mariusz Krystian po otrzymaniu zgody od Marka Sowy.

W okręgu wyborczym nr 12 (obejmującym powiaty wadowicki, suski, oświęcimski, myślenicki, chrzanowski) do podziału jest osiem mandatów poselskich. Mariusz Krystian i Marek Sowa zajmują drugie miejsce na listach wyborczych swoich partii. Obydwaj kandydaci mają zatem spore szanse na wejście do Sejmu.

Ich debata odbywa się w Wadowickiej Bibliotece Publicznej, a prowadzi ją dziennikarz tygodnika „Wprost” Marcin Makowski. Ale nie trzeba tam być, aby dowiedzieć, się co kandydaci mają do powiedzenia swoim wyborcom i który z nich wypada bardziej przekonująco. Transmisję na żywo można śledzić online za pośrednictwem mediów społecznościowych Mariusza Krystiana i Marka Sowy.

Zdjęcia: Waldemar Bylica
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 06.10.2023 19:09

Nad czym tu debatować? Przecież każdy wie jak było za PO i każdy wie jak jest za PIS.