reklama

Burmistrz Kęt do mieszkańców: w razie kłopotów nie będę miał możliwości Wam pomóc

, Polityka, Wiadomości, 06.04.2020 15:00, PG
Krzysztof Klęczar zapewnia też, że świadczenia społeczne zostaną wypłacone przed świętami.
Burmistrz Kęt do mieszkańców: w razie kłopotów nie będę miał możliwości Wam pomóc

Burmistrz gminy Kęty Krzysztof Klęczar przypomina swoim mieszkańcom o zakazie korzystania z terenów zielonych i zaznacza że spacery na Sołą i w parkach mogą zakończyć się interwencją służb.

Sanepid ma prawo nałożyć surowe kary osobom, które nie będą stosować się do zaleceń. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł. - Proszę Was, stosujcie się do zaleceń, bo w razie kłopotów nie będę miał możliwości Wam pomóc. – pisze burmistrz.

Burmistrz zaznaczył też, że w urzędzie zaobserwowano niepokojący trend zawieszania działalności gospodarczych. Zwykle, o tej porze roku raczej obserwowany był trend odwrotny. Burmistrz zastanawia się też nad przesunięciem terminu odbioru odpadów wielkogabarytowych na jesień.

Świadczenia społeczne zostaną wypłacone przed świętami Wielkiej Nocy.


foto: facbook Krzysiek Klęczar

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy