Lodziarnia Przystań nad Stawem znowu otwarta?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.04.2020 17:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Sytuacja jest bardzo niepokojąca dla wszystkich ale w związku z licznymi zapytaniami od mieszkańców Andrychowa, w trosce utrzymania miejsc pracy i przetrwania tego ciężkiego, czasu postanowiliśmy uruchomić sprzedaż lodów na wynos.
Lodziarnia Przystań nad Stawem znowu otwarta?
Od 7 kwietnia możecie Państwo zakupić nasze lody tylko i wyłącznie w pojemnikach termicznych. Właściciel Przystani aby zachować maksymalne bezpieczeństwo i sterylność lody będzie przygotowywał bezpośrednio do pojemników. W związku z tym nie będzie możliwości zakupu lodów w wafelku na gałki tak jak było to do tej pory. Dostępnych będzie kilka podstawowych smaków o których będziemy informować w relacji na facebook'u.

Bardzo prosimy naszych klientów o zachowanie wszystkich zasad obowiązujących w obecnej sytuacji. W lodziarni może przebywać w tym samym czasie tylko jeden klient. My ze swojej strony również dołożymy wszelkich starań aby zakupy u nas były bezpieczne.
.
Informujemy również, że w tym okresie lodziarnia będzie czynna codziennie od 12 do 18. O jakichkolwiek zmianach będziemy Was informować na fanpagu https://m.facebook.com/przystannadstawem/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy