reklama
reklama

Burmistrz Kęt będzie kandydatem opozycji na senatora

Polityka, Wiadomości, 17.08.2023 13:17,
Krzysztof Klęczar będzie kandydatem ugrupowań opozycyjnych w naszym regionie.
Burmistrz Kęt będzie kandydatem opozycji na senatora
W czwartek (17.08) partie opozycyjne oficjalnie ogłosiły kandydatów do Senatu w ramach tzw. paktu senackiego, który skupia PO, PSL, Nową Lewicę, Polskę 2050.

Wiadomo, że w okręgu nr 30 (powiaty oświęcimski, wadowicki, suski, myślenicki, chrzanowski) wspólnym kandydatem tych partii na senatora będzie burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar.

Wybory do Senatu przeprowadzane są w okręgach jednomandatowych, zatem partie wystawiają tylko jednego kandydata. PiS postawi prawdopodobnie na obecnego senatora Andrzeja Pająka z Zawoi.

Senatorem zostanie kandydat, który zdobędzie najwięcej głosów.

Krzysztof Klęczar od 2021 roku jestem szefem Polskiego Stronnictwa Ludowego w Małopolsce. Burmistrzem gminy Kęty jest jest od dwóch kadencji.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

panda, 17.08.2023 18:30

KETY ROZPIERDOLIŁ TERAZ RAZEM PEWCAMI ROSPIERDOLI POLSKE,

z Kęt, 17.08.2023 14:15

Na samo myśl łezka się w oku kręci, , że tak dobry gospodarz mógłby Nas opuścić. Taka decyzja prowadzi do zagrożenia dla dalszego rozwoju strefy ekonomicznej w Kętach, nie wspominając o słynnej rewitalizacji kęckiego rynku. Panie Krzysztofie, co My kęczanie poczniemy bez Pana ?!