reklama

Zalewają nowy Staw Anteckiego w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 16.08.2023 20:20,
Póki co w stawie wody jest niewiele.
Zalewają nowy Staw Anteckiego w Andrychowie

W Andrychowie powoli dobiega końca budowa Stawu Anteckiego wraz z całym zapleczem rekreacyjnym i ścieżek na Pańskiej Górze. 24 września zaplanowano wielkie otwarcie tej całej wartej 20 mln zł inwestycji. W ten dzień odbędzie się kolejna edycja "Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki" i w tym roku uczestnicy będą biegać i spacerować właśnie nowymi trasami nad Stawem.

Pytanie, czy na otwarcie w nowym stawie w ogóle będzie woda? Na razie jest upał i z wodą kiepsko. Od niedawna woda wpływa do stawu z pobliskiego cieku. Pracują również pompy. Póki co w stawie wody jest niewiele.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jank Chanowski, 20.08.2023 01:53

"Koszt ogólny inwestycji zawiera się w kwocie około 25 mln zł. Gmina Andrychów pozyskała na ten cel 11,8 mln zł z funduszy Unii Europejskiej, a także 8 mln zł z funduszu przeciwdziałania COVID-19. Resztę miasto dołożyło z własnego budżetu." Źródło: https://portalkomunalny.pl/rewitalizacja-panskiej-gory-i-stawu-anteckiego-w-andrychowie-541121/

Zakolog, 17.08.2023 07:22

@Archanioł Michał - tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia, czy w tym stawie będzie, czy nie będzie woda. Natomiast ogromne znaczenie ma, że w tej gminie staw bez wody nikogo nie zdziwi oraz fakt, iż redakcja mamNewsa może napisać wszystko i to wszystko może okazać się prawdą.

Burakz wiejskiej , 17.08.2023 04:43

20BANIEK! no przecież to jest chore , ludzie zbierają na chorych a barany z UM jeb 20 baniek

andrychowianin1, 16.08.2023 20:59

Pisiory zawsze na NIE

Koniczynka, 16.08.2023 20:54

Staw bez wody, hahaha, a jak już wodę wyczarują to będzie zalane boisko sportowe i okoliczni mieszkańcy. Brawo dla Żaka i jego radnych. Zróbcie porządek ze stawem w parku. Ten anteckiego jest zbyteczny. Żaku gdzie są te inwestycje za ponad sto milionów złotych na którą to kwotę zasłużyłeś Andrychów wraz z Wasztylem i Polakiem. Nie byłeś i nigdy nie będziesz Andrychowianinem. Pora pakować walizki razem z Wasztylem. Tak krytykowałeś swego czasu Pietrasa,a Ty co zrobiłeś??? Kiedy prezes Nowak z elektrociepłowni odda te miliony złotych przekazane na elektrociepłownie i z jakim procentem do budżetu miasta i gminy Andrychów???? Nowak trzymaj łapy daleko od pieniędzy mieszkańców. Rozwiązać daremną radę nadzorczą w elektrociepłowni. Oni są zbyteczni. To pasożyty!!!!!!

Archanioł Michał, 16.08.2023 20:10

@Zakolog w przetargu były studnie głębinowe ? Czy też redaktor nas , tzn innych próbuje? ;)

Obserwator, 16.08.2023 19:35

Mam nadzieję, że Burmistrz wskoczy do stawu tak samo jak na otwarcie basenu krytego

Archanioł Michał, 16.08.2023 19:31

Wielokrotnie ta ekipa pokazała, że woda jest dla nich tabula rasa. Czekamy i tym razem na efekt. Trwa operacja z wód podziemnych na górę. Na Pańskiej zapomnieli , że woda płynie. Chyba zainteresuję się poważnie tą historią. :)