reklama
reklama

Złodziej części samochodowych namierzony przez policjantów

Na sygnale, Wiadomości, 30.10.2019 12:15,
Złodziej części samochodowych namierzony przez policjantów
Jak informuje policja, 28 października z terenu jednej z posesji w gminie Spytkowice (powiat wadowicki) zostały skradzione części samochodowe, których wartość właściciel wycenił na około 700 złotych.

Jak ustalili policjanci z Posterunku Policji w Spytkowicach, zgłaszający mężczyzna zdemontował ze swojego samochodu miedziane wiązki elektryczne, które wraz z przekaźnikami oraz skrzynką bezpiecznikową pozostawił w rejonie domu, skąd zostały skradzione.

- Policjanci kilka godzin później namierzyli i zatrzymali złodzieja w jego miejscu zamieszkania. Sprawcą przestępstwa był, jak się okazało, 66-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, któremu przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznał. 66-latkowi grozi nawet do 5 lat więzienia. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy