reklama

Kobiety będą grać w piłkę nożną. Szukają chętnych

, Sport, Wiadomości, 30.10.2019 09:50, INFORMACJA PRASOWA
Nabór obejmuje dziewczyny od 15 roku życia, a dokładniej od rocznika 2005 wzwyż.
Kobiety będą grać w piłkę nożną. Szukają chętnych

W Barwałdzie Górnym powstaje kobieca drużyna piłkarska. Pierwsze treningi nowej sali gimnastycznej w tutejszej szkole zaplanowano już na listopad.

Nabór obejmuje dziewczyny od 15 roku życia, a dokładniej od rocznika 2005 wzwyż. Nie ma górnego limitu wieku. W sierpniu przyszłego roku planowane jest zgłoszenie drużyny do rozgrywek 4 ligi kobiecej czyli odpowiednika C klasy męskiej.

Drużyna będzie występować na obiekcie klubu sportowego KS "Filkówka" Barwałd Średni, gdzie znajduje się boisko trawiaste wraz z trybuną, a kilka lat temu wybudowano tam nowy budynek pełniący rolę zaplecza szatniowego. Obecnie z obiektu korzysta drużyna orlików klubu, w której od kilku lat występują również młodsze dziewczyny.

Trwają zapisy pod numerem: 888-843-210 od 9.00 do 19.00 od poniedziałku do niedzieli (Franciszek Sarapata)


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama