reklama
reklama

Akcja ratownicza. Kobieta wpadła do studni [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 30.10.2019 08:15, red
Trudna akcja ratownicza
Akcja ratownicza. Kobieta wpadła do studni [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło w środę (30.10) rano w Osieku. Ze wstępnych informacji wynika, że na jednej z posesji przy ulicy Starowiejskiej mieszkanka wpadła na studni.

Na miejscu prowadzono akcję ratowniczą z udziałem kilku zastępów straży pożarnej i zespołu ratownictwa medycznego.

Kobietę udało się wyciągnąć ze studni. Została przekazana pod opiekę ratowników medycznych.

- Strażacy z PSP Oświęcim oraz OSP Osiek używając lin ratowniczych wydobyli 62 - latkę z 7 metrowej studni, w której znajdowało się około 1 metra wody. Z rąk strażaków wyziębiona kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych, którzy przewieźli ją do szpitala. W trakcie czynności na miejscu policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia kobieta przebywała w piwnicy. Tuż przed godziną 08.00 domownicy usłyszeli jej wołanie o pomoc. Kiedy pospieszyli z pomocą odnaleźli 62–latkę na dnie studni znajdującej się w jednym z pomieszczeń piwnicznych - informuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


foto: nadesłane
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy