reklama
reklama

Nowy sprzęt dla strażaków ochotników

MAGAZYN, Wiadomości, 28.10.2019 17:35, DK
Nowy sprzęt, który przyda się w akcjach ratowniczo-gaśniczych, trafił do pięciu jednostek w gminie Andrychów.
Nowy sprzęt dla strażaków ochotników

W poniedziałek (28.10) w andrychowskim magistracie odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu zakupionego w ramach programu "Bezpieczna Małopolska", realizowanego od wielu lat na terenie województwa.

Do jednostek OSP w Andrychowie, Rzykach i Sułkowicach-Bolęcinie trafił zestaw aparatu powietrznego, do OSP Targanice Dolne – agregat prądotwórczy i komplet ubrania ochronnego do działań bojowych (ubranie, hełm, buty, kominiarka, rękawice), natomiast OSP Zagórnik otrzymało zestaw aparatu powietrznego oraz agregat prądotwórczy.

Pieniądze na zakup sprzętu pochodzą budżetu gminy Andrychów (17,7 tys. zł), z budżetu Małopolski (11,8 tys. zł) oraz z budżetu OSP (765 zł).
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 29.10.2019 03:25

Dziękuje, że moje pieniądze będą wspierać straż pożarną

xpek, 28.10.2019 19:02

co ten stugliczek tam robi??? jak zwykle grzeje się przy popularności pana burmistrza