reklama

Zasłabł za kierownicą i roztrzaskał samochód na drzewie

Na sygnale, Wiadomości, 04.12.2023 11:40, eł

Wypadek mógł skończyć się tragicznie.

Zasłabł za kierownicą i roztrzaskał samochód na drzewie

Do bardzo groźnie wglądającego wypadku doszło tuż przed północą w piątek (1 grudnia) w Osieku, na drodze dojazdowej do ośrodka wypoczynkowego. O 23.45 mężczyzna za kierownicą volkswagena stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni. Jego auto uderzyło w jeden z zaparkowanych tam samochodów, a następnie w przydrożne drzewo.

Kierowca to 38-letni mieszkaniec pobliskiej Polanki Wielkiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. Po wypadku ruszyli mu na ratunek pracownicy ośrodka wypoczynkowego. Udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Gdy na miejsce zdarzenia dotarł zespół ratownictwa medycznego, zabrał poszkodowanego do szpitala na badania.


Źródło: KPP w Oświęcimiu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy