reklama

Do kogo dzwonić w sprawie odśnieżania? Urząd w Andrychowie podał listę z numerami [AKTUALIZACJA]

MAGAZYN, Wiadomości, 07.12.2023 09:55,
Synoptycy zapowiadają na sobotę intensywne opady śniegu.
Do kogo dzwonić w sprawie odśnieżania? Urząd w Andrychowie podał listę z numerami [AKTUALIZACJA]
Urząd Miejski w Andrychowie upublicznił listę z nazwiskami osób odpowiedzialnych za odśnieżanie w poszczególnych miejscowościach gminy Andrychów i na poszczególnych drogach.

W razie czego można próbować dzwonić.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Obywatel, 07.12.2023 10:25

To całe odśnieżanie to ku..wa jakiś żart.

znanywmiescie, 02.12.2023 14:04

Byłem w Andrychowie około 11-tej. Jakaś parodia zarządzania. Krajówka to już w ogóle. Brawo TW Zdzisław

Artur D, 02.12.2023 08:34

To jest skandal aby Urząd podawał nr telefonów na które należy dzwonić. Utrzymanie drogi jest obowiązkiem zarządcy drogi, mieszkaniec co najwyżej powinien zadzwonić na straż miejską lub policje. Urząd powinien na bieżąco monitorować stan wszystkich dróg jeśli za nasze pieniądze ogłasza przetarg na ich utrzymanie mało tego na ich stronie powinna być informacja w formie mapy z danymi z GPS wraz z danymi historycznymi które drogi były odśnieżane (każdy pojazd odśnieżający zgodnie z przetargiem ma GPS). Prośba do redakcji aby zainteresowała się tematem udostępnienia mieszkańcom map odśnieżania wraz z historią przejazdów !!! (są drogi które tej zimy jeszcze nie były odśnieżane) !!!