reklama

Zaginięcie Kseni z Kęt: policja bierze pod uwagę dwa scenariusze

, Na sygnale, Wiadomości, 01.03.2021 20:15, PG
Co stało się z kobietą?
Zaginięcie Kseni z Kęt: policja bierze pod uwagę dwa scenariusze

Rano 13 lutego tego roku Ksenia Wysogląd wyszła ze swojego mieszkania w Kętach bez telefonu i dokumentów. Do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Jak informują służby w związku z jej zaginięciem przeszukano sprawdzono już wszystko co było możliwe. Co stałą się z kobietą?

- To trudna sytuacja, nie ma żadnego punktu zaczepienia - mówi w rozmowie z dziennikiem „Fakt” Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaje, że policjanci od momentu zaginięcia Kseni Wysogląd zrobili wszystko co w ich mocy, żeby znaleźć jakikolwiek trop. - Był sprawdzany monitoring, przepytywaliśmy kierowców autobusów, rodzinę, sąsiadów, sprawdzaliśmy szpitale, przesyłaliśmy informacje zagranicę. Z wykorzystaniem helikoptera były sprawdzane szczyty na które zaginiona mogła się udać, żeby odpocząć od problemów - dodaje Małgorzata Jurecka.

Policja bierze pod uwagę dwa scenariusze. Albo kobieta chciała odpocząć od obecnego życia i nie chciała się z nikim kontaktować albo targnęła się na swoje życie.

Jak potwierdza Małgorzata Jurecka, pierwszy wariant jest bardziej prawdopodobny. Ksenia jest fryzjerką, dlatego mogła z łatwością zmienić swój wygląd.

XXX

Policja ponownie apeluje do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu zaginionej o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83 26 500 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu alarmowego 112.

Zaginiona kobieta w dniu 13 lutego 2021 rano wyszła ze swojego mieszkania na Osiedlu Sikorskiego w Kętach. Od tej pory nie jest znane miejsce jej pobytu. Zaginiona nie skontaktowała się ze swoim mężem, ani też z rodziną.

Rysopis zaginionej:

Wzrost 167 cm;
Średnia budowa ciała;
Włosy koloru blond;
Oczy niebieskie;

Ubiór zaginionej:

Kurtka czarna typu górskiego;
Czarne getry;
Kozaki czarne typu górskiego;

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 03.03.2021 20:24

Podobno w tym samym czasie został usunięty młody wikary z parafii w Kętach, może powinni pójść w tym kierunku?

dekar, 02.03.2021 19:07

Nie znałem jaj ani jej rodziny ale myślę że w zniknięciu jej ktoś pomógł . ktoś musiał podjechać pod jej dom bo niemożliwe jest aby ją nie uchwyciła żadna kamera . Najprawdopodobniej jest nim żonaty kochanek , bo po zniknięciu ktoś ją musi utrzymywać bo jak podejmie pracę będąc zaginioną . Pytanie jeszcze czy faktycznie samotnie spacerowała po górach . Mało kto też wychodzi z domu pozostawiając telefon a jeśli tak to mąż powinien o tym wiedzieć czy zdarzały się jej takie przypadki i jaki był ich cel

Mieszkaniec2, 02.03.2021 01:32

Jeszcze 13 zaginęła... Każdy może zmienić szybko swój wygląd w dzisiejszych czasach nie trzeba być fryzierka, cóż za logika.