reklama

Wystrzał opony. Zginął mężczyzna [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 17.07.2022 08:05, red
Do tego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem.
Wystrzał opony. Zginął mężczyzna [AKTUALIZACJA]
Policja ustala przyczyny nieszczęśliwego wypadku do którego doszło w sobotę (16.07) wieczorem w miejscowości Smolice k. Zatora. Ze wstępnych informacji wynika, że na jednej z posesji doszło do wystrzału opony w samochodzie ciężarowym. Poważnych obrażeń doznał przebywający w pobliżu mężczyzna.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety, życia 54-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Zmarły pochodził z gminy Spytkowice.

Jak ustalili policjanci, na terenie jednej z firm trzej mężczyźni uzupełniali ciśnienie powietrza w oponach do samochodów ciężarowych. Po dopompowaniu powietrza jedna z opon wystrzeliła w wyniku czego 54 - latek wpadł do kanału samochodowego doznając poważnych urazów głowy. Pomimo udzielenia natychmiastowej pomocy przedmedycznej oraz interwencji ratowników medycznych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora prowadzone były czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tej tragedii.


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 17.07.2022 22:27

Jak już to dopompowywali koła. W oponach raczej nie da się nic uzupelnić poza ubytkiem gumy na bieżniku

Kasia, 17.07.2022 15:25

Szkoda tego Pana... Warto jednak zaznaczyc ze w tych okolicach Smolice, Zator takie wystrzaly zdarzaja sie duzo czesciej i TO NA DRODZE! Dlaczego? Powodem jest przeladowanie na lokalnych zwirowniach - glownie Janowice - ZAKOLE A Wywrotki 2-3 osiowe wyjezdzaja tam przeladowane nawet o 200% Gdzie jest polcija i inspekcja transportu?