reklama
reklama

Wypadek na drodze wojewódzkiej

Na sygnale, Wiadomości, 25.04.2022 11:24, eł
Dachował samochód osobowy.
Wypadek na drodze wojewódzkiej

Kierowcy, którzy zamierzają jechać drogą wojewódzką nr 953 przez Przytkowice, muszą liczyć się z utrudnieniami. W poniedziałek (25 kwietnia) około 11.00 doszło tam do wypadku.

Na drodze dachował samochód osobowy - peugeot. Obrażeń doznała jedna osoba, ale - jak się okazało - nie wymagała przewiezienia do szpitala. Zaopiekował się nią na miejscu zespół ratownictwa medycznego.

Jak się dowiadujemy, sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia...

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarówką na łuku drogi przekroczył oś jezdni i zahaczył o samochód marki peugeot, który dachował. Kierowca ciężarówki odjechał. W chwili obecnej prowadzone są czynności zmierzające do jego ustalenia - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.


Foto: FB / Małopolscy kierowcy


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy