reklama
reklama

Włamanie do domu. Sprawcy uciekli w kierunku lasu

Na sygnale, Wiadomości, 13.09.2021 19:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Zamieszczamy ostrzeżenie z Targanic.
Włamanie do domu. Sprawcy uciekli w kierunku lasu
Jak informuje nas mieszkaniec Targanic, w niedzielę 12 września około godziny 20:00 w Targanicach została udaremniona próba kradzieży w domu.

Jak relacjonują mieszkańcy, sprawcy wtargnęli na teren jednej z posesji. Weszli do budynku, jednak nie zdążyli nic ukraść, bo zostali spłoszeni. Uciekli w kierunku lasu. Jeden z mężczyzn ubrany był w jasnoszarą bluzę i beżowe krótkie spodenki. Najprawdopodobniej uległ jakiejś kontuzji, jest poobijany i może utykać.

- Te osoby mogą być niebezpieczne, więc apeluje do wszystkich mieszkańców okolicy o ostrożność i czujność. Przez ostatni czas w sąsiedztwie zaczęły znikać różne rzeczy. Jeśli ktoś ma jakieś informacje lub zauważył podejrzane osoby w okolicy proszę o kontakt - informuje mieszkaniec.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy