reklama
reklama

Sprawdzamy sytuację w szkołach. Kogoś już wysłano na zdalne?

Wiadomości, 13.09.2021 14:35, eł

W zeszłym roku szkolnym uczniowie niektórych szkół już w pierwszych tygodniach września przechodzili na nauczanie zdalne. Jak jest teraz?

Sprawdzamy sytuację w szkołach. Kogoś już wysłano na zdalne?

Ledwo rozpoczął się poprzedni rok szkolny, a już w niektórych placówkach oświatowych na naszym część uczniów zaczęła przechodzić na nauczanie zdalne. Sprawdziliśmy, jak to wygląda tym razem.

Okazuje się, że na razie nie ma powodów do niepokoju. - Nie mamy dotychczas zgłoszeń dotyczących przypadków zakażenia koronawirusem w szkołach na naszym terenie i bardzo cieszymy się z tego powodu – mówi Małgorzata Bogunia z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wadowicach.

Spokojnie jest również w placówkach oświatowych na terenie powiatu oświęcimskiego i suskiego. – Dyrektorzy mają obowiązek zgłaszać na bieżąco, jeżeli są zakażenia i zawieszenia zajęć z tego powodu, tak jak to było w zeszłym roku szkolnym. A na razie nie było takich zgłoszeń – informuje Edyta Stradomska, dyrektorka Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach, która swoim zasięgiem obejmuje również powiaty oświęcimski i suski.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy