reklama

Firma TECH Sterowniki zatrudni pracownika

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.09.2021 07:00,
OGŁOSZENIE.
Firma TECH Sterowniki zatrudni pracownika

TECH STEROWNIKI zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów, kominków oraz energii odnawialnej. Zaufały nam wiodące firmy w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy chętnych osób do pracy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji


Zadania:

  • Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny jest za obsługę maszyn produkcyjnych oraz składanie sterowników.

Oferujemy:

  • możliwość awansu wewnętrznego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Administratorem moich danych osobowych jest TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.”

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy