reklama
reklama

Trwa Bieg Po Serce Zbója Spod Złotej Górki [AKTUALIZACJA]

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 15.09.2021 17:45,
W tym roku cel jest jeden - pomoc dla małego Wiktora.
Trwa Bieg Po Serce Zbója Spod Złotej Górki [AKTUALIZACJA]
Wiktorek przeszedł ciężkie zapalenie Opon Mózgowo - Rdzeniowych w wyniku neuroinfekcji, co spowodowało, że został uwięziony we własnym ciele. Los był dla niego bardzo okrutny i postawił przed nim górę nie do przeskoczenia.

Poniżej informacje od organizatorów:

Startujemy już 13.09! ????‍♀️????
Biegamy i zbieramy kilometry od 13.09 – 13.10.2021 r. w ciągu całego miesiąca dokonujemy wpłat na konto Wiktorka utworzone przez Fundacja ''Promyczek'' na portalu zrzutka.pl (Link do zrzutki -> https://zrzutka.pl/fp5dmt ). Za kilometry płacimy właściwie my sami, każdy z nas wycenia swój trud włożony w bieganie, jazdę na rowerze, spacery czy górskie wędrówki i wpłaca za pośrednictwem portalu. ????????

Chwalimy się osiągnięciami! ???? Wrzucajcie zdjęcia, oznaczajcie nas hasztagiem #biegzbója2021, a my Wasze zdjęcia na bieżąco udostępniać będziemy na naszych profilach w mediach społecznościowych. ????

Na Krytym Basenie w Andrychowie i w Informacji Turystycznej (Rynek 14) do odbioru są wydrukowane dzięki wsparciu firmy Elpida, wlepki Zbója. Zabierajcie, przekazujcie innym, przyklejajcie na koszulkach, rowerach, hulajnogach i koniecznie róbcie masę zdjęć! ????
Codziennie będziemy śledzić ilu z Was z nami jest, ile km zrobiliśmy i jaką kwotę udało nam się zebrać dla Naszego małego, a zarazem wielkiego bohatera Wiktorka!❤️
Kochani! Z naszymi gorącymi sercami, energią i siłą do działania możemy podbić świat i sprawić, żeby świat Wiktorka stał się choć odrobinę łatwiejszy i piękniejszy!
Cel -> 25 000,00 zł, jednak wszyscy lubimy wyzwania i rywalizację. Będziemy dążyć by padł kolejny rekord, udowodnimy sobie i innym, że w jedności siła. ????
Do dzieła!
- informują organizatorzy wydarzenia.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama