reklama

W Małopolsce u kolejnej osoby zdiagnozownao koronawirusa

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 18.03.2020 14:24, red
Nowe informacje z ministerstwa.
W Małopolsce u kolejnej osoby zdiagnozownao koronawirusa

- Mamy 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 2 osób z woj. podkarpackiego i po 1 osobie z woj. lubuskiego, małopolskiego i podlaskiego - poinformowało w środę (18.03) po godz. 14:00 Ministerstwo Zdrowia.

- Zachorowanie z Małopolski dotyczy mężczyzny w sile wieku. Przebywał w kwarantannie domowej. Będzie hospitalizowany w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jego stan jest stabilny - informuje Urząd Wojewódzki w Krakowie. W sumie w Małopolsce zachorowało do tej pory 6 osób.

W sumie do tej pory koronawirusa w Polsce potwierdzono u 251 osób. Pięć osób zmarło.

Dobra informacja jest taka, że są też przypadki wyleczenia. Dotyczy to m.in. pacjenta z Zielonej Góry, u którego jako pierwszego w Polsce stwierdzono koronawirusa. Prawdopodobnie dziś mężczyzna opuści zielonogórski szpital.Zobacz także: inne informacje z regionu w sprawie zagrożenia koronawirusem: www.mamnewsa.pl/koronawirus-wiadomosci

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 18.03.2020 21:44

Za 2.7 mld zł można wysłać sondę na Plutona. Każdy kto był na Woronicza wie , że to jest studnia bez dna. Tam wejdzie każda kwota.