reklama
reklama

Naprawa i przegląd kosiarek, pił spalinowych i podkaszarek

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.03.2020 14:25,
Naprawa i przegląd kosiarek, pił spalinowych i podkaszarek

Serwis i przeglądy sprzętu ogrodniczego z napędem spalinowym, agregatów prądotwórczych i maszyn budowlanych z silnikami spalinowymi.

Gwarantujemy niskie ceny, solidne usługi i krótkie terminy. Podejmujemy się również nietypowych zleceń, przeróbek, udoskonaleń i diagnostyki maszyn.

Na życzenie możemy przyjechać po sprzęt lub nawet jeżeli będzie taka możliwość naprawić go na miejscu. Doradzamy też, czy w przypadku poważniejszych napraw i starszych maszyn warto jeszcze w nie inwestować, czy może lepiej kupić nową.Istnieje możliwość dojazdu do klienta celem naprawy urządzenia lub przywóz własnym transportem. Dojedziemy do takich miejscowości jak Bielsko-Biała, Kęty, Wadowice, Zator, Oświęcim, Czechowice-Dziedzice, Żywiec, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska i inne pobliskie miejscowości.

Naprawa kosiarek renomowanych firm i tych mniej znanych.

Tel. 602126529

ul. Dąbrowskiego 59

34-120 Andrychów

od godz. 9:00 do godz. 21:00

Więcej na stronie www.kosiarki.clubreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy