reklama

Sklepowy złodziej zatrzymany przez policjantów

Na sygnale, Wiadomości, 18.03.2020 11:45,
W krzakach mundurowi znaleźli towar wart 1400 zł.
Sklepowy złodziej zatrzymany przez policjantów
Kilka dni temu dyżurny wadowickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży artykułów tekstylnych i alkoholowych w jednej z placówek handlowych na terenie miasta.

Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali nieopodal sklepu uciekającego złodzieja. W trakcie dalszych czynności mundurowi znaleźli ukryty w pobliskich zaroślach skradziony towar warty ponad 1400 złotych oraz ustalili samochód, jakim przyjechał sprawca przestępstwa.

- W trakcie przeszukania pojazdu funkcjonariusze ujawnili artykuły spożywcze, przemysłowe i odzieżowe – jak się później okazało pochodzące również z kradzieży, a także... marihuanę. 24-letni mieszkaniec województwa śląskiego usłyszał dwa zarzuty kradzieży oraz zarzut posiadania środków odurzających do których się przyznał. W trakcie przesłuchania wskazał obiekty handlowe, z których ukradł artykuły. Podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy