reklama

Do szycia... gotowi.... START!

Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 18.03.2020 13:50, DK
W lokalnej przestrzeni pojawia się co raz więcej akcji, mających na celu wesprzeć mieszkańców oraz placówki opieki zdrowotnej.
Do szycia... gotowi.... START!

Kolejne organizacje angażują się w szycie maseczek jednorazowych na twarz.

"Ruszamy Tyłeczki- Szyjemy Maseczki!" Tak brzmi nazwa wydarzenia organizowanego przez oddział Maltańskiej Służby Medycznej filia Andrychów.

„Uwaga! Jako oddział Maltańskiej Służby Medycznej filii Andrychów chcemy wspomóc naszych kolegów i koleżanki pracujące w Służbie Zdrowia! "Rozszywamy" więc wydarzenie i zachęcamy Wszystkich do współpracy. Po kontakcie z pracownikami różnych jednostek Ochrony Zdrowia wiemy że braki są duże! Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich posiadających maszyny i chęci do szycia by zaczęli szyć z nami maseczki! Zadbajmy o nich i ich komfort psychiczny by potem oni mogli dbać nas!

Do szycia... gotowi.... START!”

Kolejną akcję zorganizowała fundacja ruah.eu - przytulanki świętych. Zamiast przytulanek, dziewczyny z ruah postanowiły szyć maseczki jednorazowe aby wspomóc szpitale, hospicja oraz domy opieki.

- Jeżeli siedzicie w domu, potrzebujemy waszego wsparcia, bez narzekania bez ględzenia, przekażcie datki, albo pomóżcie nam szyć a przy wieczornych modlitwach wspomnijcie nas - mówi Kamila Drzewiecka, prezes fundacji ruah.eu - przytulanki świętych

Adres do zrzutki https://zrzutka.pl/tjpwv9

W czasie pandemii i wszechobecnej paniki nie próżnuje również firma LORIN z Andrychowa na co dzień produkującej stroje kąpielowe. Jeżeli chcecie zakupić dla siebie maseczkę na twarz, możecie to zrobić w sklepie LORINu w Andrychowie przy ul. Legionów, i nie martwcie się o cenę. LORIN sprzedaje je w naprawdę dobrej cenie. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że firma LORIN ma również zamiar przekazywać maseczki z atestem, do placówek opieki zdrowotnej charytatywnie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xpek, 18.03.2020 16:19

w czasach gospodarczej prosperity pisiory rozdawały na lewo i prawo. 500, 1000, 13tki, 14tki.Po to aby wygrywać kolejne wybory a teraz nawet na maseczki nie ma. żal