reklama

Media Expert i wiele innych sklepów zamknięto do odwołania [AKTUALIZACJA]

Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 17.03.2020 20:40, PG
Które sklepy w Andrychowie są otwarte?
Media Expert i wiele innych sklepów zamknięto do odwołania [AKTUALIZACJA]

Urzędy, szkoły, uczelnie i inne samorządowe i państwowe instytucje są od kilku dni mocno ograniczyły działalność - przyjmują petentów tylko w sprawach pilnych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zamknięto też wszystkie bary, restauracje i placówki rozrywkowe. Zalecane jest by otwarte były tylko sklepy spożywcze, apteki i drogerie. Inne też mogą działać, choć to już zależy od ich właścicieli.

W andrychowskich aptekach można kupić leki tylko przez małe okienko w drzwiach, wcześniej wykorzystywane do sprzedaży nocnej.

W Andrychowie zamknięty jest elektromarket Media Expert znajdujący się nad Biedronką.

AKTUALIZACJA 19.03.2020

Jak przekazuje nam rzecznik prasowy Media Expert Michał Mystkowski elektromarket po reorganizacji oraz wprowadzeniu procedur bezpieczeństwa został ponownie otwarty. W elektromarkecie można dokonywać zakupów, a także skorzystać z osobistego odbioru zamówień internetowych.

Niektórzy prywatni właściciele małych sklepów w mieście wprowadzają ograniczenia lub całkowicie zamykają placówki, bo po prostu ruch w nich dużo mniejszy niż był jeszcze w zeszłym tygodniu.


Z kolei elektromarket RTVEUROAGD działa normalnie. Chiński market zamknięty jest do końca marca.


Banki czy mniejsze sklepy wpuszczają do środka maksymalnie dwie osoby. Kolejka czeka na zewnątrz. Ludzie zazwyczaj stoją w metrowej odległości od siebie. PKO Bank Polski otwarty jest w godzinach: 08:00 – 15:00.

Czas pracy skróciły także placówki pocztowe - od poniedziałku do czwartku czynne są tylko do godz. 15:00, w piątek nietypowo - w godz. 14:00 - 20:00, a w sobotę w godz. 8:00-11:00


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy