reklama

W Holandii zaginął mieszkaniec Andrychowa

Na sygnale, Wiadomości, 18.05.2021 10:18,
Trwają poszukiwania zaginionego Rafała Susfała.
W Holandii zaginął mieszkaniec Andrychowa
Jak informuje profil SOS Zaginięcia, zaginął pochodzący z Andrychowa Rafał Susfał. Od około 5 lat mieszka i pracuje w Holandii (Niderlandy).

- Dnia 07.05.2021r wyszedł ze swojego domu na chwilę aby zabrać coś ze swojego auta i nie wrócił do chwili obecnej - czytamy w komunikacie.

- Kolejnego dnia jego auto zostało znalezione, z rozbitą szybą, 75 km od miejsca zamieszkania w Nieuw_Vennep South, okolicy Hoofddorp. w strefie przemysłowej. Według monitoringu Rafał w nocy z 7 na 8 maja około godz. 00:20 pozostawił swój samochód na parkingu i udał się w kierunku dworca kolejowego. Tam przy bramkach trop się urywa. Mężczyzna ma przy sobie dokumenty oraz telefon niestety jest on nieaktywny - informuje profil SOS Zaginięcia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kukus, 18.05.2021 12:17

Trzymaj się ,, Metys' mam nadzieję że się znajdziesz cały i zdrowy.