reklama
reklama

Ruszyły zapisy na Twórcze lato z Robotomatem. Półkolonie 2021

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.05.2021 10:30,
Szukasz miejsca w którym twoje dziecko spędzi wartościowo czas podczas wakacji?
Ruszyły zapisy na Twórcze lato z Robotomatem. Półkolonie 2021

Chcesz aby każdy dzień twojej pociechy wypełniony był mądrą zabawą oraz aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu? Chcesz mieć pewność, że twoje dziecko spędzi letni czas w bezpiecznym miejscu, pod opieką wykwalifikowanych instruktorów? Zapraszamy na lato z Robotomatem.

Dla kogo?

Nasza oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Kiedy?

  • I turnus: 28 czerwca – 2 lipca 2021r

  • II turnus: 5 lipca- 9 lipca 2021r.

Nasz program jest bardzo różnorodny, możemy go podzielić na kilka kategorii:

* zrób to sam– zajęcia podczas, których dzieci same będą mogły tworzyć, doświadczać i eksperymentować, min. tworzenie magicznych ogrodów, eko warsztaty- czerpanie papieru, projektowanie i wytwarzanie własnych koszulek, laboratorium chemiczne.

* naukowe– zajęcia, dzięki którym w ciekawy sposób poszerzymy wiedzę twojego dziecka, a co najważniejsze będzie się ono fantastycznie przy tym bawić. Będziemy eksplorować, eksperymentować, poszukiwać, tropić, rozwiązywać, oglądać, rozszyfrowywać… Będziemy codziennie konstruować i ożywiać roboty, czeka nas matematyczny escape room, turniej gier planszowych oraz matematyczna gra terenowa.

* ruchowe– na naszej półkolonii nie może oczywiście zabraknąć codziennej porcji ruchu. Wiemy jak szczególnie jest to ważne zwłaszcza teraz, gdy dużo czasu spędzamy przed komputerem. Dlatego dla naszych uczestników przygotowaliśmy program, który owocuje w aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Będziemy tańczyć, śpiewać, naśladować, rzucać challenge…W programie pojawią się między innymi warsztaty taneczne, gry terenowe, a także codzienne animacje na świeżym powietrzu.

* wycieczki– wybierzemy się na górską wędrówkę, której zwieńczeniem będzie ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz na fantastyczną przygodę w Fantazja Park Rozrywki

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/RobotoMatreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy