reklama

Andrychowianka w programie TTV. Będzie uczyć panów, jak tańczyć na rurze

MAGAZYN, Wiadomości, 17.05.2021 20:05, PG
Kasia Bielecka Mistrzyni Polski i Europy w pole sport wystąpi w programie telewizyjnym TTV.
Andrychowianka w programie TTV. Będzie uczyć panów, jak tańczyć na rurze

Trzecia edycja programu Kanapowcy w telewizji TTV opowiada o mężczyznach, którzy wskutek lenistwa i skłonności do niezdrowego odżywiania popadli w otyłość. W programie pod okiem trenera Krzysztofa Ferenca walczą o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia. W trzeciej edycji biorą udział mężczyźni z Warszawy: Kuba, Piotr, Sebastian, Patryk oraz Kamil.

Kamera towarzyszy mężczyznom podczas ich codzienności. Każdy z nich musi systematycznie ćwiczyć, biegać, jeździć na rowerze, pływać i zdrowo się odżywiać. Wszystko po to by ukończyć bieg z przeszkodami i powrócić do formy.

W najbliższym odcinku tańca na rurze będzie uczyła kanapowców andrychowianka Kasia Bielecka.

Kasia od wielu lat działa na rynku pole dance. Jak sama mówi, bliżej jej do pole sport. Jest instruktorką i Mistrzynią Polski w pole sport. W 2017 roku zdobyła Mistrzostwo Europy w kategorii profesjonalistek. Kasia jest bardzo aktywna w Internecie, na instagramie ma prawie pół miliona obserwatorów. Stworzyła też swoje autorskie e-kursy, które można zakupić w jej sklepie internetowym.

Odcinek z udziałem andrychowianki będzie można obejrzeć w najbliższy wtorek (18.05.) o godz. 22:00 w telewizji TTV. Odcinek jest też dostępny na platformie player.pl: linkfoto: facebook Kanapowcy program TTV

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jan_Korba, 18.05.2021 12:55

I to ma być powód do dumy? Wypinanie tyłka na rurze?

Mieszkaniec2, 17.05.2021 21:31

Widać,że Andryvhowianka ani słowem nie potrafiła odezwać się w programie...