reklama

Podczas nocnego patrolu zatrzymano poszukiwanego

, Na sygnale, Wiadomości, 18.05.2021 10:03,
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach w trakcie nocnego patrolu zatrzymali poszukiwanego przez Sąd 38 – letniego mieszkańca Krakowa.
Podczas nocnego patrolu zatrzymano poszukiwanego

Do zatrzymania poszukiwanego doszło w nocy z piątku na sobotę (14/15.05). Policjanci pilnowali bezpieczeństwa na terenie Bulowic. Po godzinie 1:00 na ulicy Bielskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes jadący z niesprawnym przednim reflektorem.

Za kierownicą pojazdu siedział 38 – letni mieszkaniec Krakowa. Po zweryfikowaniu jego danych personalnych okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

W związku z powyższym został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji, a następnie został osadzony w jednym z zakładów karnych.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w związku z grożącą mu karą blisko 4 lat pozbawienia wolności.

- Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informuje policja.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy