reklama
reklama

W dwóch wypadkach z udziałem motocyklistów zawinili kierowcy samochodów osobowych

Na sygnale, Wiadomości, 09.03.2022 10:40, eł
A tymczasem na ulicach wkrótce pojawi się więcej jednośladów.
W dwóch wypadkach z udziałem motocyklistów zawinili kierowcy samochodów osobowych

Nadchodzą ciepłe dni, a wraz z nimi rozpocznie się sezon motocyklowy. Na ulicach pojawi się więcej jednośladów, toteż kierowcy powinni baczniej zwracać uwagę na ich obecność. Jak się bowiem okazuje, do żadnego wypadku z udziałem motocyklistów, które ostatnio miały miejsce w Andrychowie, nie doszło z winy osób na dwóch kółkach.

Jak już pisaliśmy, zarówno w poniedziałek (7 marca), jak i następnego dnia na ulicy Krakowskiej w Andrychowie doszło do zdarzeń, w których poszkodowani zostali motocykliści. Zgłoszenie o poniedziałkowym policjanci dostali około 17.25. - Kierujący fordem, skręcając w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście i doprowadził do zderzenia pojazdów – informuje aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Osiemnastolatek, który jechał jednośladem, trafił do szpitala.

Podobna sytuacja miała miejsce następnego dnia wieczorem. Tuż po 19.00 kierowca peugeota nie zachował ostrożności, gdy skręcał, przez co jego auto zderzyło się z prawidłowo jadącym motocyklem yamaha. Na szczęście, w tym przypadku obrażenia motocyklisty nie okazały się na tyle poważne, by wymagał on hospitalizacji. Sprawcy obydwu zdarzeń zostali ukarani mandatami.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Pablo, 09.03.2022 14:23

No to sezon fajnie się zaczyna