reklama

Trzech poszukiwanych zatrzymanych w ciągu zaledwie jednego dnia

Na sygnale, Wiadomości, 17.11.2023 12:45,
Policjanci z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach w ciągu jednego dnia zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości z powodu orzeczonych kar pozbawienia wolności. Zatrzymani trafili już do aresztu.
Trzech poszukiwanych zatrzymanych w ciągu zaledwie jednego dnia
Jako pierwszy w ich ręce wpadł 34-letni wadowiczanin, który odpowie za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wadowicach do odbycia kary 3 lat i 6 miesięcy pozbawiania wolności.


Drugi poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez policjantów kwadrans przed godz. 9.00 w swoim miejscu zamieszkania. 34-latek był pooszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Wadowicach do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece.

W trakcie przejazdu z zatrzymanym do wadowickiej komendy, policjanci zauważyli na ul. Sienkiewicza mężczyznę, który według posiadanych przez nich informacji również miał być osobą poszukiwaną. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że policjanci mieli rację. 36-latek również był poszukiwany przez Sąd rejonowy w Wadowicach za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Mieszkaniec gminy Wadowice w areszcie spędzi 182 dni.

Po wykonanych czynnościach poszukiwani zostali doprowadzeni do zakładu karnego.

źrodło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy