reklama

Policjant szedł do pracy, zatrzymał poszukiwanego

Na sygnale, Wiadomości, 17.11.2023 12:00,
46-latek musi teraz odsiedzieć rok w więzieniu.
Policjant szedł do pracy, zatrzymał poszukiwanego
Policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej idąc na służbę zauważył i zatrzymał poszukiwanego. Zaskoczony sytuacją 46-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Tego samego dnia trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

W czwartek policjant zmierzający do suskiej jednostki policji na służbę, zauważył wśród przechodniów na ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej mężczyznę, którego wygląd przypominał osobę poszukiwaną. Policjant bez wahania podszedł do mężczyzny i go zatrzymał.

Podejrzenia policjanta okazały się słuszne gdyż poszukiwanym okazał się 46-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który to był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej za kradzież z nakazem doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Poszukiwany w obecności policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej pojechał w dalszą podróż, wprost do zakładu karnego gdzie zgodnie z wyrokiem sądu będzie musiał przebywać 12 miesięcy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy