reklama

Na tym parkingu trzeba mieć kalosze

MAGAZYN, Wiadomości, 16.11.2023 15:32, NEWSY CZYTELNIKÓW
Parking jest bezpłatny, więc może tak wyglądać?
Na tym parkingu trzeba mieć kalosze
Ostrzegamy kierowców, którzy chcą pozostawić swój samochód na bezpłatnym parkingu obok hali sportowej przy ulicy 1 Maja w Andrychowie. Wygląda on po prostu okropnie. Jedno wielkie rozlewisko.

Niestety, w tym względzie od lat nic się nie zmienia. Urząd niewiele robi, aby poprawić stan nawierzchni. W ostatnich latach jedynie sporadycznie dziury zasypywane są żwirem.

Burmistrz Tomasz Żak informował już kilka lat temu, że teoretycznie kapitalny remont tego parkingu to żaden problem. Gmina mogłaby tam położyć nawierzchnię z kostki, ale jest problem z uzgodnieniem kwestii odwodnienia tego terenu z zarządcą rzeki Wieprzówka, czyli RZGW Wody Polskie. Dlatego na razie porządnego parkingu obok hali nie ma.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 16.11.2023 23:22

Za darmo i jeszcze narzekają...

Jack, 16.11.2023 19:39

Brawo burmistrz Tomasz Żak! Wspaniała wizytówka gminy Andrychów. Po co parking naprawić w centrum miasta. Lepiej nasadzić drzewek na Pańskiej Górze. Brawo!