reklama

Trwa śledztwo w sprawie tragicznej śmierci dwóch nastolatków

Na sygnale, Wiadomości, 18.10.2023 19:34, eł
Dwie opinie mogą wiele wyjaśnić.
Trwa śledztwo w sprawie tragicznej śmierci dwóch nastolatków

To było wydarzenie, które wstrząsnęło całą społecznością Jordanowa i okolic. Trzeciego sierpnia tego roku dwaj młodzi mężczyźni ponieśli śmierć, prawdopodobnie na skutek zażycia dużej ilości leków. Osiemnastolatek już nie żył, gdy go znaleziono, a jego starszy o rok kolega zmarł w kilka godzin później w szpitalu.

Do tragedii doszło w Jordanowie, w pokoju młodszego z dwóch nastolatków. Jak już pisaliśmy następnego dnia po ich śmierci, policja znalazła w tym pomieszczeniu liczne blistry po lekach.

Śledczy od razu ustalili, że młodzieńcy zaopatrywali się w środki psychoaktywne przez Internet. Zabezpieczyli telefony obydwu nastolatków i laptop znaleziony w pokoju, aby poddać je ekspertyzie i ustalić źródło pochodzenia leków. Po sekcji zwłok młodych mężczyzn zlecono również badania toksykologiczne.

Jak się okazuje, Prokuratura Rejonowa w Suchej Beskidzkiej wciąż oczekuje na opinię biegłych z zakresu informatyki, a także toksykologiczną. Dlatego nadal nie udziela dokładniejszych informacji niż te, które podała już następnego dnia po tragicznym wydarzeniu. Śledztwo prowadzone jest o przestępstwo z art. 155 Kodeksu karnego, czyli w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci obydwu młodych ludzi.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy