reklama

Spieszył się, to zapłaci. Młody pirat drogowy wpadł w terenie zabudowanym

Na sygnale, Wiadomości, 01.12.2023 17:15,
21-letni kierowca został ukarany wysokim mandatem oraz 11 pkt karnymi.
Spieszył się, to zapłaci. Młody pirat drogowy wpadł w terenie zabudowanym
W czwartek (30.11) po godzinie 19:20 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zatrzymali do kontroli volkswagena, który ulicą Wolności w Makowie Podhalańskim poruszał się 100 km/h.

Jak ustalili funkcjonariusze, za kierownicą pojazdu siedział 21-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który tłumaczył się jak wielu innych kierowców „spieszę się”.


Policjanci podkeślają, że przez taki pośpiech, a w szczególności podczas zimowych warunków na drodze, narażamy nie tylko siebie, ale też innych kierujących lub pieszych na niebezpieczeństwo. W przypadku 21-latka przekroczenie prędkości o kilometr więcej wiązałoby się dodatkowo na utracie jego prawa jazdy. Policjanci zakończyli kontrole nakładając na kierowcę mandat w kwocie 1000 złotych i 11 punktów karnych.

- Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i odpowiedzialność, a szczególności z uwagi na obecne warunki atmosferyczne. Brawurowe i ryzykowne zachowanie kierowców na drodze może doprowadzić do tragedii - apelują policjanci z Suchej Beskidzkiej.

źroidło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy