reklama
reklama

Samochód strażacki w rowie. Co się stało?

Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2024 14:08, eł
Akcja spowodowała utrudnienia na powiatowej.
Samochód strażacki w rowie. Co się stało?

W Nowych Dworach (gmina Brzeźnica) trwa spore zamieszanie. Na ulicy Spacerowej do rowu osunął się samochód gaśniczy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezince.

Druhowie zostali tam wezwani do pożaru. W jednym z domów doszło bowiem do zadymienia w obrębie falownika od instalacji fotowoltaicznej (o którym pisaliśmy wcześniej).

Niestety ulica Spacerowa jest bardzo wąska i słabo utwardzona, niespecjalnie nadająca się do jazdy tak dużymi pojazdami. To zapewne było przyczyną, z powodu której samochód strażacki zsunął się do rowu.

Ponieważ nie udało się go wydobyć z pomocą pokaźnego traktora, trzeba było wezwać na pomoc specjalistyczną jednostkę ratownictwa technicznego. Akcja wyciągania samochodu z rowu spowodowała spore utrudnienia na drodze powiatowej.


Foto: SZEŚCIAN - Tomice Spytkowice Wieprz Brzeźnica

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy