reklama
reklama

LoLa, czyli Karolina Fryt da wyjątkowy koncert w Wadowicach

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.02.2024 12:33, eł
Będzie akustycznie i kameralnie.
LoLa, czyli Karolina Fryt da wyjątkowy koncert w Wadowicach

Karolina Fryt, zwyciężczyni 33. edycji programu Szansa na Sukces i finalistka konkursu „Debiuty” podczas ubiegłorocznego festiwalu w Opolu, niebawem wystąpi w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury w Wadowicach. Da tam akustyczny koncert z cyklu „Przy lampce”. W czasie tych wydarzeń publiczność siedzi przy stolikach, delektując się nie tylko muzyką, ale i smakiem wina.

Wokalistka i songwriterka Karolina Fryt, która od niedawna działa pod pseudonimem artystycznym LoLa, pochodzi z Targanic, a obecnie mieszka w Krakowie. W krótkim czasie stała się bardzo medialną osobą. Wszystko zaczęło się od jej sukcesu w telewizyjnym talent show „Szansa na sukces”. Karolina Fryt została zwyciężczynią 33. edycji tego programu, dzięki czemu wystąpiła w konkursie „Debiuty” w ramach 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, co od lat było jej marzeniem. Zaśpiewała tam poruszający autorski utwór „Wykrzycz” i zajęła drugie miejsce w głosowaniu publiczności, a jej muzyczna kariera nabrała tempa.

Artystka udziela się również w różnych projektach teatralnych, bowiem teatr, obok muzyki, jest jedną z jej największych pasji. Szczególnie chętnie występuje w spektaklach, które pozwalają połączyć je obie. Niedawno Karolinę Fryt można było podziwiać w spektaklu „Fame – The Musical”, prezentowanym w Krakowskim Teatrze Variété.

Jej koncert w Wadowicach odbędzie się 2 marca o 18.00. LoLa wystąpi z zespołem w składzie: Filip Kot – pianino, Jan Łukasik – perkusja, Artur Łukasik – kontrabas i Natalia Mazurkiewicz-Szafarska – skrzypce. Bilety można nabyć w kasie Wadowickiego Centrum Kultury lub na stronie wck.wadowice.pl - tutaj. W przedsprzedaży kosztują 45 zł, w dniu koncertu będą droższe o 10 zł.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy