reklama
reklama

Samochód potrącił kobietę na pasach

Na sygnale, Wiadomości, 25.01.2022 21:29, eł

Poszkodowana trafiła do szpitala.

Samochód potrącił kobietę na pasach

Chwile grozy przeżyła dzisiaj wieczorem (25 stycznia) kobieta, która przechodziła przez „zebrę” na drodze krajowej nr 28 w Makowie Podhalańskim.

Do zdarzenia doszło praktycznie w centrum miasta – na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu z ulicą Lelewela, obok firmy Auto-Bast. Kobieta przechodziła na drugą stronę ulicy, gdy potrącił ją samochód marki audi, jadący od strony Suchej Beskidzkiej. Wezwana na miejsce wypadku karetka pogotowia zabrała ją do szpitala.

Nie wiadomo na razie, czy do potrącenia doszło z winy kierowcy, ale jest spore prawdopodobieństwo, że tak się stało. Wedle obowiązujących przepisów, na oznakowanym przejściu pieszy ma pierwszeństwo przed samochodem zanim jeszcze wejdzie na pasy. Niewykluczone zatem, że to kierujący audi nie zachował należytej ostrożności. Policja jednak dopiero ustala okoliczności wypadku.

Foto: Małopolska Alarmowo

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy