reklama

Pożar w tartaku [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 13.05.2022 11:49, eł

Z daleka wyglądało to groźnie, okazało się jednak...

Pożar w tartaku [AKTUALIZACJA]

Do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej napłynęło dziś (13 maja) przed południem zgłoszenie o pożarze tartaku w Kojszówce. Wynikało z niego, że na dachu zakładu drzewnego pojawiły się płomienie. Nad nim unosiły się kłęby gęstego dymu, widoczne już z daleka.

Trzynaście zastępów strażackich pojechało, by gasić ogień. Były w nich w sumie 54 osoby. Gdy jednak strażacy dotarli na miejsce, okazało się, iż paliły się tylko trociny w niewielkim silosie, o wymiarach około 2 na 3 metry, znajdującym się właśnie na dachu.

- Mocno dymiły, co sprawiało wrażenie, że pali się cały tartak. W tym momencie sytuacja jest już opanowana, jednostki dogaszają silos, większość już wraca – informuje Łukasz Białończyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.

Foto: Małopolska Alarmowo, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy