reklama

Poszukiwani świadkowie potrącenia w Andrychowie

Na sygnale, Wiadomości, 08.09.2023 11:25,
Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem.
Poszukiwani świadkowie potrącenia w Andrychowie
Poszukiwani są świadkowie potrącenia pieszego na głównej ulicy Andrychowa. Do zdarzenia doszło czwartek (7.09) ok. godziny 18.00 na przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej, obok skrzyżowania z ulicami 27 Stycznia i Garncarską.

Mieszkanka Andrychowa informuje nas, że kierowca samochodu osobowego (prawdopodobnie czarnego mercedesa) na przejściu dla pieszych potrącił jej syna.

- Kierowca podobno się zatrzymał się, ale dużo dalej i odjechał. Z przeciwka jechał tir, którego kierowca przynajmniej zapytał syna, czy nic mu się nie stało. Syn był w szoku i przyszedł do domu. To był CUD, że tak to się skończyło - informuje nas mieszkanka Andrychowa.

Pieszy jest mocno poobijany. Jeśli ktoś widział lub przypadkowo nagrał takie zdarzenie, proszony jest o pozostawienie informacji pod postem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 08.09.2023 17:49

Są kamery na krakowskiej, więc w czym problem??? Dwie przy policji, jedna przed biblioteką miejską, kolejna przy samolocie, kolejna przy placu Mickiewicza. Wszystkie monitorują ulicę krakowską.