reklama

Otwarcie Skweru Pamięci Narodowej w szkole w Inwałdzie

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 13.09.2023 07:00,
Wydarzenie odbędzie się 16 września.
Otwarcie Skweru Pamięci Narodowej w szkole w Inwałdzie
Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie zaprasza mieszkańców Inwałdu i gminy Andrychów na uroczystość otwarcia i poświęcenia Skweru Pamięci Narodowej, która odbędzie się w sobotę, 16 września, o godzinie 10:00 na terenie placówki.

Program wydarzenia:
godz. 10:00 – Uroczyste otwarcie i poświęcenie Szkolnego Skweru Pamięci Narodowej z towarzyszeniem Miejskiej Orkiestry Dętej ANDROPOL.
ok. godz. 10:30 – Program artystyczny dedykowany dziejom Polaków w latach 1939-1945 przygotowany przez uczniów, absolwentów i nauczycieli Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie.
godz. 13:00 – „Piknik Ułański”: spotkanie przy prażonkach i grochówce z kuchni polowej, słodki bufet, uczniowski przegląd pieśni o Ojczyźnie, prezentacja Szwadronu 21 Pułku Ułanów Nadwiślańskich, rodzinne atrakcje plenerowe.
godz. 15:00 – Koncert pieśni i piosenek patriotycznych w wykonaniu Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca ANDRYCHÓW.

źródło: materiały ZZS Inwałd

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy