reklama

Kto zgubił pieniądze? Czekają na odbiór w komisariacie

Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2023 10:46,
Policjanci z kalwaryjskiego komisariatu poszukują właściciela pieniędzy, które zostały znalezione 2 września br. na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej.
Kto zgubił pieniądze? Czekają na odbiór w komisariacie

W sobotę (2 września) na ul. Krakowskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej pewien mężczyzna znalazł sporą sumę pieniędzy. Gotówka została przekazana kalwaryjskim policjantom.

Właściciel potrafiący udokumentować własność mienia, proszony jest o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Targowej 1. Sprawą zajmuje się dzielnicowy st. sierż. Paweł Piwowarczyk tel. 668 013 279 lub 47 83 27 459.

- Uczciwemu znalazcy, który przekazał pieniądze do kalwaryjskiej jednostki, za tę godną naśladowania postawę, serdecznie dziękujemy! - podkreślają policjanci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 08.09.2023 04:40

Ja zgubiłem złoty sześćdziesiąt.