reklama
reklama

Sprzedaż oferty wakacyjnej na LATO 2024 ruszyła pełną parą

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.09.2023 12:40,
Sprzedaż oferty wakacyjnej na LATO 2024 ruszyła pełną parą
Wakacje dobiegły końca, ale dla nas wciąż trwają smile. A to dlatego, że sprzedaż oferty wakacyjnej na LATO 2024 ruszyła pełną parą.

Na pierwszych „firstowiczów” czekają mega promocje, bo jak wiemy „im wcześniej, tym lepiej” – co sprawdza się dotychczas wyśmienicie.

Oprócz promocyjnych cen w pierwszym etapie promocji FIRST MINUTE mamy pakiet dodatkowych korzyści. W First Minute otrzymujesz największy wybór. Najlepsze i najchętniej wybierane hotele znikają z oferty właśnie teraz. Nie ma na co czekać! smile

Nie bój się planować! Mając usługę bezpłatnej zmiany rezerwacji do około miesiąca przed wylotem możesz zmienić nie tylko termin wypoczynku, ale również hotel czy nawet kierunek. A co jeśli wydarzy się coś przed planowanym wylotem, np. któryś z uczestników zachoruje? W takiej sytuacji proponujemy ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – w razie niespodziewanych okoliczności możesz aż do dnia wyjazdu zrezygnować z imprezy turystycznej bez ryzyka, ponieważ nie stracisz ani grosza – ubezpieczenie gwarantuje pełny zwrot.

Tylko teraz również oszczędność na zaliczce. Kupując w First Minute wpłacamy jedynie kilkanaście procent zaliczki – reszta dopiero na około 30 dni przed wyjazdem.Zanim lato, nie zapomnijmy o nadchodzącej zimie 2023/2024, którą można spędzić na wiele sposobów. Dla zwolenników słońca i plażowania EGZOTYKA w zasięgu ręki – bezpośrednie loty Dreamlinerem. Z Katowic zrealizujesz rajską Dominikanę i Meksyk, gorącą jak wulkan Kubę oraz baśniową Tajlandię. Z Warszawy dodatkowo Malediwy, Zanzibar, Oman, Wyspy Zielonego Przylądka, Nosy Be – niewielka wyspa u wybrzeży Madagaskaru oraz wietnamską Wyspę Phu Quoc. Każdy kierunek, to również bogactwo fantastycznych wycieczek objazdowych, które można połączyć z wypoczynkiem.

Największą NOWOŚCIĄ tego sezonu jest roztańczona BRAZYLIA z przelotem bezpośrednim z Warszawy - królestwo samby, capoeiry i karnawałów, oraz spektakularne cuda natury: Amazonia i wodospady Iguaçu.

A dla miłośników sportów zimowych NARTY. W ofercie hotele ze skipassami w cenie – własny dojazd, autokar oraz samolot. Świetnie przygotowane trasy i wyciągi we Włoszech, Austrii, Hiszpanii, Turcji czy Słowenii.

Tymczasem, dziękujemy wszystkim naszym Klientom za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy w kolejną podróż. smileTROPICIEL PRZYGÓD i SŁOŃCA

Biuro Podróży HERODOT s.c. M. Mizera, G. Styła | Pl. Jana Pawła II 12 | 34-100 Wadowice

Tel./fax +48 33 82 32 053, Mobile: +48 668 237 319 /+48 604 960 556

[email protected] | www.herodot.com.pl

16 lat na rynku


- artykuł sponsorowany -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy