reklama

Policjanci uratowali psa, który wpadł pod koła samochodu

Na sygnale, Wiadomości, 31.12.2022 10:55,
Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem.
Policjanci uratowali psa, który wpadł pod koła samochodu
W piątek (30.12) o godzinie 17.30 w Osieku na ulicy Głównej mieszkanka Osieka kierując samochodem marki Nissan potrąciła psa, który wbiegł na jezdnię tuż przed nadjeżdżający pojazd.

Rannego czworonoga spod nissana wydostali policjanci. Otulili kocem i ulokowali w radiowozie. Następnie zrobili mu zdjęcie i przesłali na portale społecznościowe wraz z komunikatem o poszukiwaniach właściciela. Piesek, a dokładniej suczka rasy husky została przekazana pod opiekę weterynarza z Animal - Vet, który nie stwierdził u niej poważniejszych obrażeń. Następnie zostanie przekazana pod opiekę pracowników Schroniska dla Zwierząt w Chełmku, skąd właściciel może ją odebrać.

Kontakt do Schroniska dla Zwierząt w Chełmku ulica Jaworznicka 67, telefon: 577 000 945.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy