reklama

Policja zaprasza mieszkańców na święto

, Na sygnale, Wiadomości, 13.07.2022 09:00,
Komenda Powiatowa Policji zaprasza mieszkańców na Małopolskie Obchody Święta Policji.
Policja zaprasza mieszkańców na święto
Wydarzenie odbędzie się w czwarte 14 lipca na wadowickim rynku. Co tam się będzie działo?

Poniżej informacja z KPP Wadowice:

Serdecznie zapraszamy na małopolskie obchody Święta Policji, które w tym roku odbędą się 14 lipca br. w Wadowicach.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 10, mszą świętą w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, natomiast po mszy będzie miał miejsce uroczysty apel na placu Jana Pawła II.
Podczas apelu wyznaczeni policjanci zostaną mianowani na wyższe stopnie służbowe, a zasłużonym zostaną wręczone medale i odznaczenia. W czasie uroczystości zostanie nadany sztandar Komendzie Powiatowej Policji w Wadowicach.

W trakcie obchodów, na placu Jana Pawła II, odbędzie się piknik profilaktyczny z wieloma atrakcjami. Funkcjonariusze prezentować będą m.in. radiowozy i służbowe motory. Będzie to okazja, by z bliska zobaczyć sprzęt służący w ich codziennej pracy. Tego dnia na przygotowanych stanowiskach policjanci prezentować będą materiały edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa oraz informować o procesie rekrutacji do służby w Policji. W pikniku weźmie udział również Wawel Truck – interaktywna ciężarówka pełna słodyczy gier i aplikacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu wadowickiego oraz turystów do wzięcia udziału w uroczystych obchodach Święta Policji

- informuje KPP Wadowice.

W związku z tym wydarzeniem w czwartek w godzinach 8:00 - 14:00 zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice Wadowic: Lwowska na odcinku od skrzyżowania Lwowska/Sienkiewicza do skrzyżowania Lwowska/Wojtyłów, Mickiewicza na odcinku od Słowackiego do Plac Jana Pawła II, Edmunda Wojtyły.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy