reklama
reklama

To jest prawdziwy hit w budowlance

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.07.2022 08:05,
Dywany kamienne
To jest prawdziwy hit w budowlance
Firma Tom-Drewbud Tomasz Socała zaprasza do korzystania z usług wykonywania kamiennych dywanów.

Kamienne dywany to nowość na rynku budowlanym.

System dywanów kamiennych przeznaczony jest do stosowania wewnątrz- prysznice, posadzki etc. Na zewnątrz- balkony, tarasy, elewacje etc. Dywany kamienne są idealnym wariantem zarówno dla nowych powierzchni, jak i zmiany lub renowacji powierzchni starych, które nie spełniają już swoich funkcji użytkowych.
Wyjątkowy wygląd takich powierzchni już na pierwszy rzut oka przykuje uwagę swoją oryginalnością.


Istnieje możliwość zastosowania różnych wariantów kolorystycznych oraz łączenia z gotowymi elementami ozdobnymi tzw. dekorami. Dzięki temu uzyskujemy niepowtarzalny design.
Unikalną właściwością stosowanych powierzchni jest zdolność przepuszczania wody. Podczas opadów woda jest odprowadzana dzięki czemu nawet podczas mrozu powierzchnia nie będzie śliska.

System ten jest wytrzymały, odporny na mróz, łatwy w utrzymaniu czystości i jest bezspoinowy. Dzięki doskonałej formowalności powierzchnie kamienne mogą być wykorzystywane na każdym terenie (wejścia, schody, podjazdy, tarasy, okolice basenu, balkony, ogrodzenia).

Firma zajmuje się układaniem, przygotowywaniem podłoża czy hydroziolacji. Jednym słowem mówiąc świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie.

Kamień wykorzystywany w tej technologii pochodzi z Włoch

Zainteresowanych zapraszamy na profil facebookowy - https://www.facebook.com/Tom-Drewbud-Tomasz-Soca%C5%82a-112756578120559

Kontakt telefoniczny - 531 450 399


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy