reklama

TV czy nie TV? Oto jest pytanie, czyli projektor laserowy XGIMI AURA 4K UHD

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.07.2022 10:45,
Firma TD Audio z Andrychowa poleca.
TV czy nie TV? Oto jest pytanie, czyli projektor laserowy XGIMI AURA 4K UHD
Kupując nowy TV zaczynamy zadawać sobie pytania, jakie to będzie urządzenie? Zastanawiamy się nad wyborem Full HD, LED, QLED, OLED, 4K, ile HDMI, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, wyjście optyczne?

A może do tego soundbar z dodatkowym subwooferem lub amplituner kina domowego wraz z zestawem głośników? Jeśli tak to jakiej mocy? Czy będziemy korzystać z aplikacji takich jak YouTube, Disney+, HBO, czy taki zestaw spełni nasze oczekiwania, ile miejsca bedzie on zajmował?

….a gdyby tak pomyśleć nieszablonowo, puścić wodze fantazji i wybrać laserowy? I nie byłby to “klasyczny odbiornik” TV lecz projektor z już wbudowanymi 4 głośnikami wysokich, niskich tonów oraz basu o mocy 15 W każdy? I gdyby głosniki te sygnowane były przez harman kardon? Jeśli dodamy, że takie urządzenie było by w stanie wyświetlać ekran o przekątnej nawet do 150” w jakości 4K o jasności 2400 lumenów z 8.3 milionami pojedynczych pikseli technologią ALPD i HDR10, czego więcej można by chcieć?

Odpowiemy, że doskonale znanego wszystkim systemu Android, a więc dostępu do ulubionych treści, Android TVTM, Asystenta Google i wbudowanego Chromecast.4.
Wyobraźmy więc sobie projektor laserowy XGIMI AURA 4K UHD i odtwarzane na nim ulubione seriale, hity światowego kina, koncerty.

Pójdźmy o krok dalej – i zasiądźmy w domowym zaciszu a jednocześnie na trybunach stadionów, na których rozgrywane będą mecze zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej 2022!
Jeśli dodamy, że laserowe źródło światła jakim dysponuje projektor AURA ma żywotność aż 25 000 godzin(tryb normalny), oznacza to że moglibyśmy oglądać 4 godziny dziennie przez ponad 15 lat.

Wszystkich opcji i zalet tego urządzenia nie sposób wymienić w tak krótkim artykule, dlatego zapraszamy wszystkich, których zaintrygował powyższy opis na prezentację XGIMI AURA 4K UHD do TD Audio w Andrychowie przy ul. Krakowskiej 83.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy